Pre základnú funkčnosť, analytické účely, spríjemnenie používania webu a po udelení súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránky.

+421 905 731 237

Doprava zadarmo od 100€

Outlet

KONTAKTY

Ľudmila Krajňaková
Krásny Brod 122
068 01 Krásny brod
tel: +421 905 731 237
info@merit.sk

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Informácie » O značke BergHOFF

 BergHOFF

BergHOFF je medzinárodná značka, ktorá navrhuje, produkuje a distribuuje sofistikované a dizajnové kuchynské potreby, ktoré dodajú vyznam každodennému vareniu.

Vašej pre varenie v spojení so zmyslom pre detail častokrát predučcujú produkty BergHOFF na ocenenia za estetiku ako aj funkčnosť.

Je to značka, ktorá prináša dizajn a inovácie do každej kuchyne na celom svete k čomu prispieva celosvetová dstributórska sieť spoločnosti.  

 BergHOFF predstavuje špičkovú kvalitu a dizajn za prijateľnu cenu.

 

 

Značka si zakladá na troch pilieroch:

  • Odlišnosť

 

 

Nie su to iba ďalšie výrobky na varenie a kuchynské potreby, ale sú to kvalitné produkty s nadčasovým dizajnom za prijateľnú cenu.

 

Od samotného návrhu až po finálny produkt sa kladie veľký dôraz na zážitok z varenia a najvyššiu kvalitu každého produktu.

 

    

  • Skúsenosť

Značka BergHOFF pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov, počas ktorých produkuje kuchynské potreby takmer vo všetkých typoch, od hrncoch a panvíc, cez príbory a nože až ku drobným doplnkom do kuchyne.

Kombinácia vlastných skúsenosti s dlhoročným pôsobením na svetovom trhu sa postarala o vznik kvalitnej značky zameranej na dizajn, ktorá mení každodenné varenie na neopakovateľný zážitok. 

  • Všestrannosť

Od malých, začinajúcich kuchárov až po skusených profesionálov. Takto by sme mohli definovať cieľovu skupinu tejto značky. Značka BergHOFF sa snaži poskytnúť riešenie pre čo najväčšie množstvo ľudí.

 

S jej šiestimi hlavnými kolekciami sa stará o každý štýl varenia a ponúka všestranný sortiment ktorý rastie spolu s jej zákazníkmi. 

 

 

Objavte 6 hlavných kolecii značky BergHOFF: