Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 100,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Pravidla facebook súťaže
Pravidla facebook súťaže

1. Organizátor 
Ľudmila Krajňaková, Krásny Brod 122, 06801 Krásny Brod, IČO: 41933516, DIČ: 1030562390

2. Trvanie súťaže
Súťaž trvá od 8.3.2018 do 31.3.2018 na facebook stranke https://www.facebook.com/merit.sk/

3. Hlavná výhra 
Výrobok podľa výberu výhercu v hodnote max. 50 eur s DPH

4 Účastníci súťaže 
4.1. Súťaž je otvorená len pre občanov Slovenskej republiky. Účastníci musia mať min. 13 rokov, čo je podmienkou registrácie na Facebooku. 
4.2. Management, zamestnanci a rodinní príslušníci organizátora súťaže sú z tejto súťaže vylúčení. Na súťaž sa vzťahujú platné zákony SR.

5. Príspevky do súťaže, výber, vyhlasovanie a kontaktovanie víťazov 
5.1. Žiadny nákup nie je podmienkou súťaže. 
5.2. Do súťaže budú schválené všetky komentáre pod súťažným príspevkom na Facebook stránke eshopu www.merit.sk, v ktorom bude link na výrobok na stránke www.merit.sk v hodnote max. 50 eur s DPH. 
5.3. Organizátor súťaže nie je zodpovedný za nekompletné alebo nesprávne vloženie linku v komentároch, ktoré sa vôbec nenahrali alebo sa k organizátorom z akéhokoľvek iného dôvodu vôbec nedostali. 
5.4. Víťaz súťaže bude kontaktovaný odpoveďou na jeho komentár pod súťažným príspevkom na Facebook stránke eshopu www.merit.sk. Organizátor súťaže pošle výhru víťazovi na adresu, ktorú víťaz zašle potom, čo bude informovaný o svojej výhre. 
5.5. Každý súťažiaci môže napísať len jeden komentár s jedným výrobkom.
5.6. Účastník súťaže, ktorý vyhrá, je povinný odpovedať na komentár o výhre organizátorovi najneskôr do 14 dní a informovať ho o adrese, na ktorú si želá výhru zaslať. Pokiaľ tak do 14 dní od napísania komentáru s informáciou o víťazstve neučiní, výhra prepadá. Organizátor nie je povinný ju víťazovi akokoľvek kompenzovať.

6. Udelenie ceny 
6.1. Víťaz je výlučne zodpovedný za všetky dane a poplatky, ktoré s výhrou môžu súvisieť. Výhra bude zaslaná výhercovi do 15 dní odo dňa, kedy zašle adresu, na ktorú má byť výhra zaslaná. 
6.2. Víťaz je povinný po oznámení o výhre, dodať svoje meno, adresu a telefónne číslo, na ktorú si želá výhru zaslať. Dodacia adresa môže byť len v rámci Slovenskej republiky. Zasielanie do zahraničia je vylúčené. Výhra bude zaslaná víťazovi na náklady organizátora. Víťaz nemôže požadovať za výhru akúkoľvek náhradu. 
6.3. Organizátor súťaže ani jeho zamestnanci nie sú zodpovední za akékoľvek záruky, náklady, škody alebo iné nároky vzniknuté v dôsledku používania výhry po tom, čo bola poslaná víťazovi. Organizátor nenesie zodpovednosť za akékoľvek straty vyplývajúce zo súťaže alebo vzniknutých v súvislosti so súťažou. 
6.4. Pokiaľ ohlásená výhra sa z nepredvídateľných príčin stane nedostupnou, organizátor ju môže nahradiť inou cenou rovnakej alebo podobnej hodnoty. 
6.5. Organizátor si vyhradzuje právo pozmeniť akékoľvek pravidlá súťaže a to kedykoľvek. Pokiaľ máte nejaké otázky alebo sťažnosti ohľadom súťaže, prosím, kontaktujte nás na: info@merit.sk

7. Určenie výhercu 
7.1. Víťaz súťaže bude náhodne vybraný organizátorom.

8. Všeobecné obchodné podmienky 
8.1. Táto súťaž nie je sponzorovaná, administrovaná alebo inak asociovaná s Facebookom. Vašu informáciu zasielate organizátorovi súťaže, Ľudmile Krajňakovej a nie Facebooku. Odoslané informácie budú použité len na účely súťaže v zmysle podmienok súťaže a ochrany súkromia. 
8.2. Pokiaľ z nejakého dôvodu nebude možné súťaž spustiť tak, ako bola naplánovaná a to z dôvodu napadnutia počítačovým vírusom, chyby, neoprávnenej manipulácie alebo zásahu, podvodu, technického zlyhania alebo akejkoľvek inej príčiny, ktoré ovplyvnia správu, bezpečnosť, spravodlivý a riadny priebeh alebo celistvosť súťaže, organizátor si vyhradzuje právo súťaž podľa svojho uváženia zrušiť alebo zmeniť. 
8.3. Ďalej si vyhradzuje právo podľa svojho uváženia diskvalifikovať akúkoľvek osobu, ktorá a) sa pokúsi o podvodnú účasť v súťaži alebo poruší proces súťaže, b) poruší Pravidlá súťaže c) poruší podmienky použitia a prehlásenia o súkromí stanovené organizátorom alebo d) nejedná férovo alebo s úmyslom a spôsobom, ktorý obťažuje, zneužíva ostatných alebo sa im vyhráža.

Prečo nakupovať u nás?
  • Kvalitné výrobky aj do kuchyne
  • Objednávky posielané kuriérom
  • Pri objednávke nad 100 eur doprava zdarma
  • Férové jednanie a prístup
Kontakt

Merit.sk
Družstevná 22
066 01 Humenné

+421 947 905 135
info@merit.sk

Krajm s.r.o. © 2020 - All rights reserved.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk