Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 100,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
Symboly vyskytujúce sa na našich výrobkoch

Údržba

Umývačka riadu - ÁnoTento výrobok je vhodný do umývačiek riaduRučné umývanieVýrobok je nutné umývať ručne

Typy sporákov

Indukčný sporákIndukčné sporáky a variče umožňujú veľmi efektívne šetriť energiu a urýchliť proces prípravy jedla. Ak sa chcete uistiť, či Váš riad je vhodný na varenie na takýchto sporákoch, jednoducho sa dotknite dna magnetom. Ak je magnet priťahovaný, výrobok sa výborne hodí na varenie na indukčných sporákoch.Plynový sporákVýrobok sa môže použiť na prípravu jedla na plynovom sporáku.Plynový sporák umožňuje operatívnu kontrolu nad distribúciou  tepla, regulujúc a nastavujúc jeho parametre.
Sklo-keramický varičV  sporákoch s sklokeramickou varnou doskou je zabudovaný svetloemitujúci prvok, ktorý napomáha ohrievaniu potravy v hrnci. Elektrický varičVýrobok sa môže použiť na prípravu jedla na klasickom elektrickom variči.
Halogénová sklo-keramická doskaV sklokeramických varných doskách sú zabudované halogenové lampy, ktoré značne urýchlia ohrev potravy.  

Materiál

Nerezová oceľ 18/10Výrobok je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele 18/10.Výrobok z bambusuVýrobok je zhotovený z bambusu. Bambus je rýchlorastúca rastlina, je to obnoviteľný, ekologicky bezpečný prírodný materiál a alternatíva č.1 k tradičnému drevu.
Výrobok z liateho hliníkaVýrobok je vyrobený z liateho hliníkaNepriľnavý povrch bez PFOA a PTFEVýrobok má nepriľnavý povrch, ktorý neobsahuje PFOK a PTFE. Inými slovami, povrch je iba  z prírodných materiálov a neobsahuje žiadne škodlivé látky.
Výrobok zo zliatiny zinkaTento výrobok je vyrobený zo zinkovej zliatinyVýrobok so sklenenou pokrievkouPokrievka tohto výrobku je vyrobená z priehľadného skla, ktoré umožňuje sledovať proces varenia bez jej dvíhania z hrnca.
Výrobok zo zliatiny železaVýrobok zo zliatiny železaNepriľnavý povrchVýrobok má nepriľnavý povrch, čo umožňuje použiť menej tuku (alebo vôbec) počas varenia.
Výrobok z nerezuVýrobok je vyrobený z nerezu.Výrobok z karbónovej oceleVýrobok je vyrovený z karbónovej ocele

Dno

Dvojité dnoVýrobok ma dvojité dnoVýrobok ma 3-vrstvové dnoVýrobok má 3-vrstvové dno
Výrobok ma 4-vrstvové dnoVýrobok má 4-vrstvové dno Výrobok ma 5-vrstvové dnoVýrobok ma 5-vrstvové dno
Výrobok ma 6-vrstvové dnoVýrobok má 6-vrstvové dnoMedená základňaDo dna tohto výrobku je zabudovaný medený disk, čo umožňuje rýchlejšie a rovnomerné šírenie tepla.

Vlastnosti

Studené úchytkyDržadlá výrobkov sa nezohrievajú počas varenia, čo umožňuje ich bezpečné používanie.Ručne brúsený nôžRučne brúsený nôž
Energetický úsporné varenieRiad BergHOFF  umožňuje efektívne šetriť energiu vďaka energeticky úspornému dnu výrobkov.Kovaný nôžKovaný nôž 
Výrobok s termostatomVýrobok je vybavený termostatom, ktorý umožňuje šetriť energiu a zachovať nutričné vlastnosti potravín počas varenia.Výrobok vhodný do mikrovlnkyVýrobok môže ísť do mikrovlnky
CE normaVýrobok splňa CE normuVýrobok je vhodný do rúryVýrobok môže ísť do rúry

 

Prečo nakupovať u nás?
  • Kvalitné výrobky aj do kuchyne
  • Objednávky posielané kuriérom
  • Pri objednávke nad 100 eur doprava zdarma
  • Férové jednanie a prístup
Kontakt

Merit.sk
Družstevná 22
066 01 Humenné

+421 947 905 135
info@merit.sk

Krajm s.r.o. © 2020 - All rights reserved.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk